11
Parti çizgisi sesli chat sayfası
0 YORUM YAPILDI 28 Kas 2016 718 Görüntüleme

Parti çizgisi bir sesli chat canlı bir biri insanlarla bağlar. Cinsiyete göre ara. Konuşalım!

Eğer çocuklar ya da kız ile maç seçebilirsiniz Eğlence ve eğlenceli sosyal konuşan ağı. Eğer tek ve aynı eski flört apps yorgun, Parti Hattı aşkı bulmak için bir seçim yapmak. dünyanın her yerinden gelen insanlarla gerçek canlı konuşmaları sahip başlayın. İnsanlar partyline seviyorum. Yeni arkadaşlar edinmek için en hızlı yoldur.

Özellikler:

• Sesli dakika herhangi kullanmaz - app voip tabanlı olduğundan, telefonunuz sözleşmesi için ses dakika hiçbiri kullanılmaktadır.

• Tamamen anonim - yaşınıza dışında, uygulama hiçbir kişisel bilgi toplayan ve birlikte maç kişi sizin hakkınızda hiçbir kişisel bilgi bile telefon numarası, adı veya e-posta var.

• Hücresel veya Wi-Fi - sadece herhangi bir ağ hakkında üzerinde çalışıyor ve (en az 1.5K / sn memba ve mansap) çok düşük bant genişliği ile güvenlik duvarı.

• Rastgele dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla bağlantı. Harika bir yoldur yeni arkadaşlar edinmek için.

• Derecelendirme sistemi Yabancılardan gelen kaba davranış vazgeçirmek için.

• Cinsiyete göre Kriterler arama: Beyler Kızlar adamlar bulabilirsiniz, kızlar bulabilirsiniz, ya da Guys adamlar bulabilirsiniz ve Kızlar kızlar bulabilirsiniz.

• Anonim arkadaş sistemi arkadaş listenizdeki kişilerle gelecek konuşmaları için izin vermek.

Partyline - nihai konuşma hattı. rastgele Parti Hattı chat alın.

SADECE İNGİLİZCE: Halen partyline Yalnızca İngilizce konuşmaları için kullanılabilir. Diğer diller daha sonra eklenecektir.

Gönder
Sesli Sohbet Siteleri Nasıl Kullanılır      Sesli Sohbet Siteleri Hakkında Önemli Bilgiler Türkiye sesli sohbet siteleri konseyine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Katılmak için tek ihtiyacınız olan şey bir Windows PC bilgisaya...
Eniyi sesli kameralı sohbet odaları Türkiyenin en iyi en popüler kameralı sohbet odalarına hoşgeldiniz arkadaşlar. Merhaba kameralı sohbet sitesi sevenler En kaliteli sesli kameralı canli sohbet sitelerinin en güzel sitesi kameralı s...
Sesli kameralı chat sitesi Kameralı chat sitesi giriş için gereken bilgiler Seslinerede İnternetteki en popüler sesli kamerali chat sitelerinden birine sahiptir. Bunun nedeni basit, daha fazla özellik, binlerce çevrimiçi ku...
Türkçe sesli sohbet hakkında önemli bilgi Öğrenmekte olduğunuz dili dünyanın herhangi bir yerinde bir yerli konuşmacı ile konuşmaya çalışmak için sesli sohbet kullanın. Dil değişimi yapma konusunda ücretsiz, faydalı yönergeler ve ipuçları ...

+90 (532) 411 76 03