11
Sesli sohbet canlı müzik kanalları
0 YORUM YAPILDI 27 Kas 2016 668 Görüntüleme

Canlı şarkı söyleyen Sohbet Odası çok eğlenceli olabilir. Arkadaşlarınızla takılmak, yenilerini karşılamak ve harika bazı şarkıları dinlemek için harika bir yer. Sohbet Yöneticileri size yardımcı olmak için her zaman hazırdır, ancak burada, odanın nasıl kullanılacağına ilişkin temel bir bakış yanı sıra deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için bazı ipuçları verilmiştir.Bu talimatlar hem genel hem de özel sohbet odaları için çalışacaktır. Kendi özel odanızı nasıl oluşturacağınız hakkında talimatlar için lütfen aşağıya bakın! Oda Öğrenme!Sohbet bağlantısını ilk tıkladığınızda, bir dizi oda ile karşılaşacaksınız. 'SingSnap Sohbet! Ana lobi!' , Resmi sohbet odamız olup neredeyse her zaman Chat-Admins'e bir liste ve orada herhangi bir sorun ya da endişeniz olduğunda yardımcı olmaktadır.

Odaya girdikten sonra bir sürü şey oluyor gibi görünebilir, ancak her bileşeni parçalayacağız ve aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Oda AnlamakPencerenin sağ üst köşesinde, altındaki kullanıcı adlarının bir listesini göreceksiniz. Bu sohbete katılan kişileri gösterir. Kullanıcı adının yanında iki simgeden birini görebilirsiniz. Mikrofon veya web kamerası.

Bir kamera simgesi görürseniz, kamera açık demektir ve adının yanındaki simgesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Ardından, metin alanının altında "dock" unuzda görünürler. Bir mikrofon görürseniz şu anda mikrofon şarkısında oldukları anlamına gelir!

Birini izlemek / dinlemek isterseniz, isimlerini tıklamanız gerekir. Mikrofon şarkısında kimler olduğunu öğrenmek için, yöneticilerin tuttuğu listeye göz kulak olun. İletişim kurmakSohbet odamızda üç şekilde iletişim kurabilirsiniz. Tüm oda ile iletişim kurabileceğiniz bir metin kutusu var. Büyük mavi "Aa" yı tıklayarak font renginizi ve stilinizi seçebilirsiniz. Kişi simgesini seçerseniz, sarı gülen yüzü tıklatarak erişebileceğiniz ifadeler yanı sıra avatarları da ekleyebilirsiniz. Son olarak, sohbeti nasıl görüntülediğinizi seçebilirsiniz - Metin Modu (Klasik) veya Kabarcık Modu (Cep telefonuna benzer)

Odadaki birisini de fısıldayabilirsiniz. Listedeki kullanıcı adını sol tıklayın. Bir dizi seçenek ile bir kutu görünür

"Kişisel / Fısıltı Mesajı" nı tıklayın. Mesajınızı yazın ve ardından "Whisper" e basın; mesajınız ana sohbet kutusunda görünür, ancak yalnızca listeden seçtiğiniz kişiye görünür olur.Listeden kullanıcı adını tıklayıp "Özel Sohbete Davet Et" i seçerek özel mesaj gönderebilirsiniz. Özel bir sohbet isteğinizin gönderildiğini bildiren bir kutu açılır.

Alıcı Özel Sohbet isteğinizi kabul ederse, ayrı bir pencere açılır. Yalnızca bu özel sohbete davet edilenler sohbeti görebilir Sol taraftaki sekme çubuğundaki odalara erişerek özel odalar / ana sohbet arasında geçiş yapabilirsiniz. Herhangi bir odada görünmeyen mesajlar olduğunda, kaç tane mesajın kaçırıldığını turuncu renkli bir daire şeklinde gösterecektir.

Sohbet Odasında Ses Açma ve Mikrofonumu AçmaŞimdi temel oda işlevselliğini gözden geçirdik, artık önemli şeyler hakkında konuşma zamanı geldi. Şarkı söylemek! Kameranızı açmak isterseniz; Sol alt taraftaki A / V'yi Etkinleştir düğmesine tıklayın.

Lütfen Dikkat: Bu aynı zamanda sesinizi de etkinleştirir. Dolayısıyla, mikrofona tıklayıp mikrofona bir satır gelmesini sağlayarak mikrofon seçeneğini hemen devre dışı bırakmalısınız.

Şarkı söylemenin zamanı geldiğinde, A / V'nizi henüz etkinleştirmediyseniz - şimdi yapın ve mikrofonunuz açık olacak! Kameranız zaten açık olsa da mikrofonunuzu devre dışı bıraktıysanız, farenizle kişisel kutunuzun üzerine gelin ve mikrofonu tıklayarak 'aydınlatın'! Şimdi şarkı söylemeye hazırsın!Şarkı söylemeyi bitirdikten sonra, mikrofonunuzu tekrar devre dışı bırakın.Sağ üst köşedeki "Kullanıcılar" ı "Beni Kimler Görüyor" yazan menüye bakarak kimin izlediğini / dinlediğini görebilirsiniz.

Ayrıca, fotoğrafınızdaki Mic / Cam'ın sağında veya sol menü çubuğunda bulunan "Dişli" simgesini tıklayarak ayarınızı yapabilirsiniz. Bir pencere açılır ve A / V ayarlarını tıklatmanız gerekir.

Bu bölümde, Genel Ayarlarınızı aşağıdaki gibi de yapabilirsiniz:- Dil- Cilt (odanın gözü)- Kimden davetiyeye kimi izin verdinAyrıca, Ses Uyarılarını devre dışı bırakabilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Son olarak, yazı tiplerini değiştirebilir ve çeşitli öğeleri ayarlayabilirsiniz;

Gönder
Sesli Sohbet Siteleri Nasıl Kullanılır      Sesli Sohbet Siteleri Hakkında Önemli Bilgiler Türkiye sesli sohbet siteleri konseyine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Katılmak için tek ihtiyacınız olan şey bir Windows PC bilgisaya...
Eniyi sesli kameralı sohbet odaları Türkiyenin en iyi en popüler kameralı sohbet odalarına hoşgeldiniz arkadaşlar. Merhaba kameralı sohbet sitesi sevenler En kaliteli sesli kameralı canli sohbet sitelerinin en güzel sitesi kameralı s...
Sesli kameralı chat sitesi Kameralı chat sitesi giriş için gereken bilgiler Seslinerede İnternetteki en popüler sesli kamerali chat sitelerinden birine sahiptir. Bunun nedeni basit, daha fazla özellik, binlerce çevrimiçi ku...
Türkçe sesli sohbet hakkında önemli bilgi Öğrenmekte olduğunuz dili dünyanın herhangi bir yerinde bir yerli konuşmacı ile konuşmaya çalışmak için sesli sohbet kullanın. Dil değişimi yapma konusunda ücretsiz, faydalı yönergeler ve ipuçları ...

+90 (532) 411 76 03